strona główna reklama w magazynie
Reklama w magazynach do nauki języków obcych COLORFUL MEDIA


Częstotliwość: dwumiesięcznik
pierwszy numer ukazał się w 2006 roku

Zasięg: ogólnopolski

Cena detaliczna: 9,50 zł

Specyfikacja: Teksty (+ słownictwo) opracowane na różnym poziomie zaawansowania ze wskazaniem na osoby średnio zaawansowane i zaawansowane. Pismo jest materiałem pomocniczym i uzupełniającym do nauki i doskonalenia języka angielskiego. Dodatkowo proponujemy nagrania MP3 do wybranych artykułów.

Odbiorcy: fani języka angielskiego, uczniowie liceów oraz gimnazjów, nauczyciele, lektorzy, studenci, kursanci, osoby samodzielnie uczące się języka.

Częstotliwość: dwumiesięcznik
pierwszy numer ukazał się w 2003 roku

Zasięg: ogólnopolski

Cena detaliczna: 8,90 zł

Specyfikacja: Teksty (+ słownictwo) opracowane na różnym poziomie zaawansowania ze wskazaniem na osoby średnio zaawansowane i zaawansowane. Pismo jest materiałem pomocniczym i uzupełniającym do nauki i doskonalenia języka niemieckiego. Dodatkowo proponujemy nagrania MP3 do wybranych artykułów.

Odbiorcy: fani języka niemieckiego, uczniowie liceów oraz gimnazjów, nauczyciele, lektorzy, studenci, kursanci, osoby samodzielnie uczące się języka.

Częstotliwość: dwumiesięcznik; pierwszy ukazał się w połowie czerwca 2009

Zasięg: ogólnopolski

Cena detaliczna: 10,50 zł

Specyfikacja: Teksty (+ słownictwo) opracowane na różnym poziomie zaawansowania ze wskazaniem na osoby średnio zaawansowane i zaawansowane. Pismo jest materiałem pomocniczym i uzupełniającym do nauki i doskonalenia języka francuskiego. Dodatkowo proponujemy nagrania MP3 do wybranych artykułów.

Odbiorcy: fani języka francuskiego, uczniowie liceów oraz gimnazjów, nauczyciele, lektorzy, studenci, kursanci, osoby samodzielnie uczące się języka.

Częstotliwość: dwumiesięcznik; pierwszy numer ukazał się w listopadzie 2009 roku

Zasięg: ogólnopolski

Cena detaliczna: 10,50 zł

Specyfikacja: Teksty (+ słownictwo) opracowane na różnym poziomie zaawansowania ze wskazaniem na osoby średnio zaawansowane i zaawansowane. Pismo jest materiałem pomocniczym i uzupełniającym do nauki i doskonalenia języka hiszpańskiego. Dodatkowo proponujemy nagrania MP3 do wybranych artykułów.

Odbiorcy: fani języka hiszpańskiego, uczniowie liceów oraz gimnazjów, nauczyciele, lektorzy, studenci, kursanci, osoby samodzielnie uczące się języka.

Częstotliwość: dwumiesięcznik
pierwszy numer ukazał się na początku 2007 roku

Zasięg: ogólnopolski

Cena detaliczna: 19,50 zł

Specyfikacja: Powstaje przy współpracy polsko-brytyjskiego zespołu i jest biznesowym magazynem dla polskojęzycznych czytelników. Pismo co dwa miesiące dostarcza ponad 80 stron informacji o aktualnych trendach w gospodarce, polityce, biznesie międzynarodowym, nowych technologiach. Dodatkowo proponujemy nagrania MP3 do wybranych artykułów, dodatki tematyczne oraz video z business English.

Odbiorcy: menedżerowie, dyrektorzy, właściciele firm, pracownicy międzynarodowych przedsiębiorstw, ekonomiści, specjaliści, studenci, ludzie aktywni i otwarci na świat oraz wszyscy, którym w pracy potrzebny jest język angielski biznesowy.Częstotliwość: dwumiesięcznik
pierwszy numer ukazał się w 2011 roku

Zasięg: ogólnopolski

Cena detaliczna: 11,90 zł

Specyfikacja: Powstaje przy współpracy polsko-rosyjskiego zespołu. Pismo co dwa miesiące dostarcza informacji o aktualnych trendach w gospodarce, polityce, biznesie międzynarodowym, nowych technologiach. Dodatkowo proponujemy nagrania MP3 do wybranych artykułów.

Odbiorcy: fani języka rosyjskiego, uczniowie liceów oraz gimnazjów, nauczyciele, lektorzy, studenci, kursanci, osoby samodzielnie uczące się języka.KONTAKT W SPRAWIE REKLAM:
W celu uzyskania szczegółowych informacji, oferty reklamowej oraz cennika, prosimy o kontakt:

Katarzyna Górka
tel. 61 833 30 03
kom. 691 446 218
katarzyna@colorfulmedia.pl
Ściągnij pliki MP3
Ćwiczenia interaktywne


tel.: (61) 833-63-28
fax: (61) 833-63-28 wew.24
e-mail: redakcja@colorfulmedia.pl


Językowe książki Wydawnictwa Wagros... zobacz więcej
 
Deutsch Aktuell to dwumiesięcznik specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego.
Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.